mainblogimage mainblogimage Зареєструватися

14 грудня спільнота SMM-спеціалістів та маркетологів зберуться разом, щоб вистрибнути з рутини, надихнутися ідеями і зробити особисті SMM відкриття в стилі: «А що, так можна було?»

8 просто крутих фахівців розкажуть про стратегію, креатив, фішки копірайту й просування в SMM на прикладі роботи з Всі. Свої, Banda, Danone, Bayer, Галичина, Сім’я ресторанів Діми Борисова.

Ці свіженькі SMM-кейси будуть звучати вперше!

Атмосферу доповнять сидр та вино, кейтеринг від БПШ і спілкування під живі DJ сети резидента клубу CHI

lector-foto
Тетяна Мокренко

Я дам покрокову інструкцію, як створити особливий креатив для SMM та масштабувати його до упаковки нового продукту, зовнішньої реклами та ролику на ТБ за прикладом кейсу Галичина. + 10 особистих SMM лайфхаків.

Засновниця SMM-агенції MokCo, що отримала Effie Awards. Працює з Ощадбанк, Галичина, Нова Пошта та ін. Експертка з комунікації, PR та репутаційного маркетингу в SMM.

lector-foto
Роман Гурбанов

Чому потрібно дивитися вухами, щоб створювати крутий копірайтинг?

Я поділюся особистими лайфхаками та напрацюваннями, які допоможуть вам створювати крутий контент.

Copywriter у Banda

lector-foto
Марія Банько

«Білий Налив»: як, витрачаючи 50 доларів, створювати хайп та підтримувати лояльність.
Я розкажу про комплекс інструментів, який змінив нашу SMM-стратегію на початку серпня і вже зараз ми бачимо суперпозитивні результати в охопленнях, взаємодіях і в кількості гостей ресторану.

Marketing Director у Сім’я ресторанів Діми Борисова

lector-foto
Анна Горкун

Як за допомогою SMM зібрати більше півмільйона відвідувачів івентів за 2019?
Я поділюся лайфхаками з підготовки контент-плану, планування та проведення промо-зйомки, організації роботи команди та реалізації вибраної контентної стратегії в соцмережах на прикладі Всі. Свої.

Керує відділом SMM & production Всі. Свої: Маркетів Всі. Свої (50+ івентів за 2018 рік). Мережі магазинів Всі. Свої. Інтернет-платформи vsisvoi.ua

lector-foto
Ярослав Огоцький

Я розповім, як за допомогою бренд-контенту й без ТБ наростити частку ринку в категорії, яка найбільше в Україні інвестує в ТБ (кейс Бепантен Плюс, Bayer)
Також розповім про запуск Activia Black за допомогою маски для обличчя з йогурту (кейс Danone)
Що там за бугром? (Іще кілька дуже крутих SMM кейсів від колег із Isobar Global).

Стратег з 8+ досвідом у стратегічному маркетингу та digital. Dentsu Aegis Network.

lector-foto
Марія Оз (Dukhovnoe_litso)

Я розкажу, як знаходити несподівані рішення для креативних задач та як ми випушили великий проект, що опинився на грані провалу (на прикладі зйомки кліпу для відомого українського гурту). А ще поділюся лайфхаками зйомки контенту для соцмереж.

Креативний режисер, ілюстратор, Instagram блогер та кліпмейкер. Створила анімації для Sandora, OhMyLook&G.bar, GoodWine, Cільпо, Hilton, Intertop, Моршинська та ін.
Авторка кліпів для Мальбек і Сюзанна, Pianoboy.

lector-foto
Євгеній Мокін

Я розповім про просування публікацій по органіці і по рекламі. Покажу, як правильно публікувати пости з посиланнями щоб в органіці отримувати максимум охоплень і як правильно налаштовувати рекламу такого посту, щоб отримувати дуже вигідні переходи. + Покажу 2 кейси по рекламі. Якої вартості за перехід можна досягати та розповім як це зробити крок за кроком.

Founder/CEO в Median ads. Сертифікований фахівець Facebook. Працює з Сoncert.ua, Loboda, Eurovision, Watsons, Schwarzkopf, Binotel та ін.

lector-foto
Зоя Лобод

Я розкажу, як за 2 тижні зробити 2000 передзамовлень кредитки через Instagram, тільки тому що вона рожева. Поділюся тим як працює дівочий маркетинг, як видавати банківські картки через хештег та як із кредитки зробити insta-тренд. Історія #pudracard

SMM-консультант з досвідом просування понад 60 брендів у соціальних мережах. Співзасновник digital-агенції Lobods. Працює з ТАСкомбанк, Сушия, ЖК Greenville Pechersk, Варшавський Мікрорайон, Равлик Боб та ін.

Ти з нами?

mail icon

Чекаємо

14 грудня

calendar icon

Тривалість

з 12:00 до 20:00

tag icon

Вартість

2600 грн.

Реєструйся!

Злітаємо вже 14.12

До старту залишилось

днів

    Sending ...

    Галерея

    2021 © Gate Social Media Marketing School